Schaapskudde met herder op de Kattenberg en de Borkeld
Publicatiedatum:
6/2/2019

Op de Kattenberg en de Borkeld in Markelo kunt u genieten van grazende schapen en mooie verhalen verteld door de herder.

In het fraaie natuurgebied “De Borkeld” bij Markelo graast een prachtige kudde Drentse Heideschapen. Deze schapen worden ingezet om door middel van begrazing genoemd natuurgebied te onderhouden. Het is zeker de moeite waard om tijdens een wandel- of fietstocht de herder met zijn kudde te bezoeken. De herder is graag bereid uw vragen te beantwoorden.


Op “De Borkeld” zijn vele wandel en fietspaden uitgezet en ook is het interessant een bezoek te brengen aan de informatieboerderij ’n Witten van Staatsbosbeheer. Hier vindt u alle informatie over flora, fauna, de pré- historische grafheuvels en het ontstaan van dit natuurgebied.

Tips van bezoekers:
Linda Haafkes

De natuur rondom Landgoed Kattenbergse Hoeve is echt prachtig !